Konser-Albüm

Aşıkların dilinden düşmeyecek ‘Nar-ı Aşk’

Aşıkların dilinden düşmeyecek ‘Nar-ı Aşk’

Emine Özata’nın çıkış şarkısı olarak seçtiği ‘Nar-ı Aşk’, sanatçının kendi anlatımıyla, karşılıksız aşkı anlatan bir şarkı ve aşkın içinde kaybolmanın,kendinden vazgeçmenin şarkısı.

10 Ekim 1987?de Çorlu’da doğan Emine Özata, Trakya Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı Keman Bölümünden başarı ile mezun oldu. Mezuniyetinden sonra Trakya Oda Orkestrası 1 yıl görev aldı.

Çeşitli  müzik okullarında keman ve piyano hocalığı yapan sanatçı halen Tekirdağ Belediye Konservatuvarında Keman öğretmenliğine devam etmekte.

Çocukluk yılarından itibaren müziğin içinde olan ve müzikal kariyer yapmak isteyen Emine çok sevdiği ve hayatının merkezine koyduğu müziğin eğitimini aldı, keman ve piyano çalıyor.

Bir yandan okuluna devam ederken, bir yandan profesyonel olarak çalışmaya başladı. Çeşitli TV programlarında orkestra solisti olarak yer aldı, değişik mekanlarda programlar yaptı, uzun saatler canlı performans sergiledi.

 

emineozata

Bir yandan bu çalışmaları yaparken, bir yandan beste yapmaya ve söz yazmaya başladı. Uzun yıllardır biriktirdirdiği bu şarkılardan ‘Ateşe Yürü’ ‘ar-ı Aşk’ ‘alanlar’ ‘amansız’ simli 4 tanesini We Play-We Pop etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

3 Ekim 2014’e tüm dijital platformlarda yerini alan, Nar-ı Aşk, tüm sevenlerin kalbine dokunacak.

Sosyal Medya Paylaşım İçin:

happy wheels

admin

Aralık 19th, 2014

No Comments

Bir cevap yazın